2023/24 2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/10 2008/09 2007/08 2006/07 2005/06 2004/05
1/256-finals
1/128-finals
1/64-finals
1/32-finals
1/16-finals
1/8-finals
Quarter-finals
Semi-finals
Final
Draw
2023/241/256-finals
1/128-finals
1/64-finals
1/32-finals
1 | Lipany | D. Kubin | 3 : 2 |
2 | SK Javornik Makov | Lubovna | 2 : 0 |
3 | Poprad | Stropkov | 5 : 2 |
4 | Piestany | Myjava | 0 : 4 |
5 | Boleraz | Belusa | 0 : 1 |
6 | Siladice | Skalica | 0 : 4 |
7 | TJ Visnove | MSK Martin | 0 : 5 |
8 | Banska Stiavnica | Komarno | 1 : 5 |
9 | Bardejov | Spisska Nova Ves | 1 : 4 |
10 | Slovan Brvniste | Stankovce | 1 : 0 |
11 | Snina | Presov | 1 : 0 |
12 | TJ Horne Saliby | Dun. Streda | 0 : 4 |
13 | Spisske Podhradie | L. Mikulas | 2 : 4 |
14 | Sokol Zubrohlava | Ruzomberok | 0 : 3 |
15 | MSK Lucenec | Pohronie | 0 : 1 |
16 | Podkonice | Banska Bystrica | 0 : 3 |
17 | Devinska N. Ves | Rohoznik | 2 : 0 |
18 | Castkovce | Trencin | 1 : 2 |
19 | FKM Nove Zamky | Kalinovo | 4 : 2 |
20 | Vranov | Michalovce | 1 : 2 |
21 | Raca | Samorin | 0 : 3 |
22 | Spissky Stiavnik | Kosice | 0 : 6 |
23 | Banik Prievidza | Povazska Bystrica | 1 : 6 |
24 | Lehota p. V. | Trnava | 1 : 2 |
25 | Galanta | Petrzalka | 4 : 3 |
26 | Sered | Slovan Bratislava | 1 : 3 |
27 | Medzibrod | Rimavska Sobota | 3 : 2 |
28 | Oravske Vesele | Zilina | 0 : 3 |
29 | Besenov | Malzenice | 1 : 6 |
30 | Tovarniky | Z. Moravce-Vrable | 0 : 3 |
31 | Lok. Kosice | Trebisov | 1 : 2 |
32 | HA Banska Bystrica | Podbrezova | 1 : 4 |
1/16-finals
1 | Lipany | SK Javornik Makov | 3 : 0 |
2 | Poprad | Myjava | 1 : 2 |
3 | Belusa | Skalica | 1 : 2 |
4 | MSK Martin | Komarno | 0 : 2 |
5 | Spisska Nova Ves | Slovan Brvniste | 1 : 0 |
6 | Snina | Dun. Streda | 1 : 6 |
7 | L. Mikulas | Ruzomberok | 1 : 2 |
8 | Pohronie | Banska Bystrica | 1 : 0 |
9 | Devinska N. Ves | Trencin | 2 : 1 |
10 | FKM Nove Zamky | Michalovce | 1 : 4 |
11 | Samorin | Kosice | 0 : 2 |
12 | Povazska Bystrica | Trnava | 1 : 2 |
13 | Galanta | Slovan Bratislava | 0 : 3 |
14 | Medzibrod | Zilina | 0 : 8 |
15 | Malzenice | Z. Moravce-Vrable | 1 : 2 |
16 | Trebisov | Podbrezova | 0 : 9 |
1/8-finals
1 | Lipany | Myjava | 2 : 1 |
2 | Skalica | Komarno | 2 : 0 |
3 | Spisska Nova Ves | Dun. Streda | 0 : 3 |
4 | Ruzomberok | Pohronie | 2 : 0 |
5 | Devinska N. Ves | Michalovce | 0 : 3 |
6 | Kosice | Trnava | 2 : 3 |
7 | Slovan Bratislava | Zilina | 1 : 0 |
8 | Z. Moravce-Vrable | Podbrezova | 1 : 3 |
Quarter-finals
1 | Lipany | Skalica | 1 : 0 |
2 | Dun. Streda | Ruzomberok | 0 : 1 |
3 | Michalovce | Trnava | 0 : 2 |
4 | Slovan Bratislava | Podbrezova | 1 : 3 |
Semi-finals
1 | Lipany | Ruzomberok | 1 : 0, 0 : 5 |
2 | Trnava | Podbrezova | 0 : 0, 1 : 0 |
Final
1 | Ruzomberok | Trnava |
Social Media